In Memoriam

We pray for the souls and families of these Spirits who have gone before us.

’67 Patricia Burns

’67 John Cenkner

’67 Albert Christensen

’67 Mike Rice

’68 Diana Billet

’68 Chris Dluzak

’68 Catherine Gilbert Smith

’68 Bruce Haley

’68 Frank Horton

’68 Thomas Musial

’68 Nonie Muir

’68 Tom Roslansky

’68 Marcia Samson

’68 Pat Stoner

’68 Terry Waters

’68 Joanne Whidden Gahan

’68 Steve Wilson

’68 Bob Woodruff

’69 Tom Fresquez

’69 Kevin Gagliardi

’69 Frank Vaughan

’69 Robert Waligora

’69 Ronald Zommer

’70 Marsha Birch

’70 Brent Gillis

’70 Mike Haley

’70 Lorraine Lynch Gaudi

’70 Mike Rehm

’70 Jim Routhier

’70 Robbie Zietlow

’71 Michael Calande

’71 Greg Callen

’71 Marsha Carroll Lawler

’71 George Michael Fish

’71 Steve Frazier

’71 John Graydon

’71 Tim Nolte

’71 Ethel Plumleigh

’71 Bill Pzyzk

’72 Jodie Giesler

’72 Bill London

’72 Charles Plumleigh

’72 Janet Rehm Arruda

’72 John Rodriguez

’72 Richard Routhier

’73 Steve Folzman

’73 Fabian Holguin

’73 Pat Humm

’73 Mike London

’73 Cathy O’Brien

’73 Phil Strack

’74 Jeff Davis

’74 Susan Garcia Padias

’74 Greg Hileman

’74 Jennifer Miller

’74 Eddie Padias

’75 Gene Abel

’75 Tom Cifarelli

’75 Michael Jordan

’75 Mike Ramirez

’76 Poferia Dyes

’76 Frank Griboski

’76 Elisa Gutierrez

’76 Joe Kahler

’76 Joe Kesselring

’76 Terri Mahan

’76 Ron Neilson

’76 Willie Ojeda

’76 Louis Scattaglia

’77 Roger Banke

’77 Linda Jackson Holcomb

’77 Paula Kuhle

’77 Christine Perez Culleton

’77 Andy Alan Ward

’78 Chris Resa

’79 Heather McDonald Bolek

’79 Cynthia Sefic Davis

’80 Phil Adams

’80 Taj Bacchus

’80 Mark Berhow

’80 Alvin Miller

’80 Andrew Voge

’81 Mike Barbaruolo

’81 Catherine Daoust

’81 Christopher Hawkins

’81 Michelle Smoogen

’82 Robert Aguirre

’82 Ron DeCasas

’82 Bill Rushing

’83 Amy Bochum

’83 Victor Coniglio

’83 George Lodge

’83 John Routhier

’83 Bradley Yost

’85 Robert Calandri

’85 Joseph Carnes

’85 Valerie Forrest Copeland

’86 Mary Alcuran Ippolito

’86 Kelly Bartlett

’86 Shaun Dale

’87 Erica Griffiths

’87 Scott Low

’87 David Spragno

’88 John Arulanantham (attended one year)

’89 Daniel Marcotte

’89 Tim Ward

’89 Steve Wegner

’90 David Gonzalez

’90 Julia Kono

’90 Erik Scott

’91 Cathryn Gorospe

’91 Mary Hall

’91 Amy Reavely Wyman

’91 Krishani Srijaerajah

’92 Brooke Adams Melville

’92 Arianna Johnson

’92 James Popp

’92 Thomas Woodward

’93 Carolyn Murad

’93 Timothy Page

’94 Jeffrey Kiang

’95 Jeffrey Waldock

’97 Jennifer Escobedo

’98 Albert Kim

’98 Sara Page

’98 Klaus Richter

’99 Randi White Currier

’00 Matt Meyer

’02 Emily Hofmeister

’03 Deanna Hernandez Lopez

’04 Justin Lane

’05 Matthew Leone

’06 Margaret Dluzak

’07 Cody Irvin

’07 Josue Ortiz

’08 Kyle D’Errico

’08 Joseph Lormand

’09 Cole Kaz

’09 Tyler Lynch

’09 Austin Rose

’10 Anthony Temoche